cropped-na-strone2.jpgKolejkowaRewolucja.pl

Start | Materiały | Na froncie | Bez kolejki | Kolejkowe historie | Pytania | Patronat | Media | Kontakt

 

Dlaczego i po co Kolejkowa Rewolucja?

Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na stronie głównej: http://www.kolejkowarewolucja.pl

Kto stoi za Kolejkową Rewolucją?

Oczywiście wszyscy zaangażowani w akcję. Pomysłodawczynią i organizatorką przedsięwzięcia jest Marta, autorka bloga piwnooka.pl. Tam też znaleźć można więcej informacji na jej temat.

Kto może włączyć się do akcji?

1. Każdy! Najlepiej, jeśli zrobi to aktywnie, postępując zgodnie z instrukcjami na stronie głównej: http://www.kolejkowarewolucja.pl.

2. Oczywiście można wziąć udział w akcji choćby poprzez polubienie naszego fanpage na Facebook’u i zachęcanie znajomych do dołączenia. Mile widziane są również Wasze kolejkowe historie. Te wesołe, ale również te mniej pozytywne. Podzielcie się swoim doświadczeniem z innymi. Wystarczy opisać sytuację, w której brało się udział albo której było się świadkiem i wysłać ją na adres kontakt@kolejkowarewolucja.pl a trafi ona na stronę http://www.kolejkowarewolucja.pl/historie.

3. Jeśli jesteś blogerką/blogerem, aktywne uczestnictwo w akcji (pkt. 1) możesz opisać na swoim blogu, a następnie zachęcić czytelników do odwiedzenia strony i polubienia fanpage przedsięwzięcia. Na koniec wystarczy umieścić na swojej stronie logo z linkiem do głównej strony akcji. Wtedy koniecznie wyślij mail zawierający link do Twojego wpisu, na adres: kontakt@kolejkowarewolucja.pl. Nazwa i adres Twojego bloga znajdą się na zbiorczej liście (http://www.kolejkowarewolucja.pl/na-froncie).

Logo akcji na Twoją stronę.

dolacz4. Firmy oraz instytucje mogą zgłosić udział w akcji poprzez wysłanie maila z dokładnymi danymi na adres: kontakt@kolejkowarewolucja.pl. Otrzymają wówczas krótką instrukcję wraz z prośbą o pobranie, wydrukowanie i wywieszenie plakatu akcji w widocznym miejscu a następnie przesłanie zdjęcia umieszczonego plakatu na w/w adres. Wówczas nazwa firmy/instytucji trafi na zbiorczą listę wspierających akcję (http://www.kolejkowarewolucja.pl/bez-kolejki).

Czy biorąc aktywny udział w akcji ponoszę jakieś koszty?

Jedyne koszty udziału w akcji dotyczą wydrukowania pobranego pisma przewodniego oraz plakatu w kolorze i w formacie A4. Pamiętaj o podpisaniu pisma przewodniego imieniem i nazwiskiem, ewentualnie dodając nazwę i adres swojego bloga.

Mam więcej pytań, do kogo mogę się zwrócić?

Wejdź na nasz profil na Facebooku lub wyślij e-mail: kontakt@kolejkowarewolucja.pl.