sex telefon, nie jest niczym zdrożnym, a tym bardziej nie świadczy o jakichkolwiek nieprawidłowościach rozwoju psychoseksualnego

Autor zdjęcia: kstepanoff

Z lektury różnych internetowych forów dyskusyjnych wynika, że wiele osób, które chciałyby skorzystać z seks telefonów, wykazuje różnego rodzaju obawy, wątpliwości lub skrępowanie. Z całą pewnością, wszystkie te opory w dużej mierze wynikają z braku rzetelnej, adekwatnej do rzeczywistości wiedzy na temat tego, czym naprawdę są takie rozwiązania, jak sex telefon. Przyjrzyjmy się tej kwestii nieco bliżej.

Seks telefony: co warto o nich wiedzieć?

  1. Czy korzystanie z seks telefonów jest czymś perwersyjnym lub chorobliwym? Absolutnie nie! Oczywiście, tak samo jak ma to miejsce w przypadku wielu innych form rozrywki mniej lub bardziej zaprawionych erotyką, również seks telefonom towarzyszy, zwłaszcza w naszym kraju, swego rodzaju skandaliczna otoczka. Warto jednak pamiętać, że tak zwana potoczna świadomość z definicji pełna jest mitów, niedopowiedzeń oraz różnego rodzaju przekonań, które nie mają zbyt dużego związku z rzeczywistością. Jeżeli koniecznie chcemy uzyskać odpowiedź na pytanie zawarte w tytule tego podpunktu, lepiej jest zadać je naukowcom: według zgodnej opinii współczesnych seksuologów oraz psychologów korzystanie z różnego rodzaju form erotycznej rozrywki, takich jak na przykład sex telefon (http://sekstelefon24.com.pl/), nie jest niczym zdrożnym, a tym bardziej nie świadczy o jakichkolwiek nieprawidłowościach rozwoju psychoseksualnego.
  2. Czy od seks telefonów można się uzależnić? Tym razem odpowiedź brzmi: tak. Trzeba jednak dodać tutaj zastrzeżenie, że na dobrą sprawę uzależnić można się od wszystkich rzeczy, które sprawiają przyjemność, zaczynając od hazardu lub alkoholu a kończąc na seksie, aktywności fizycznej lub grach komputerowych.
  3. Czy seks telefon może zrujnować mój domowy budżet? To pytanie byłoby sensowne jakieś dwadzieścia lat temu. Faktycznie, w latach 90 korzystanie z gorących linii było bardzo kosztowne. Obecnie stawki nie są o wiele wyższe, niż w przypadku standardowych połączeń, a na dodatek operatorzy gorących linii oferują swoim klientom liczne zniżki i bonusy, które dodatkowo zmniejszają koszt tego rodzaju połączeń.
© 2017 Opolanka Wszelkie prawa zastrzeżone.